Registrace do systému plnění obálek

K registraci do systému, objednání služby a startovní sady využijte registrační formulář níže a vyplňte všechny povinné údaje. Registraci proveďte v co nejkratším termínu, jinak vám nemůžeme garantovat, že nabídka bude stále aktuální!

Pro dokončení registrace a objednávky je třeba uhradit jednorázovou a vratnou platbu 990 Kč předem na účet. Částka vám bude vrácena současně s první vyplacenou odměnou (zaneseno ve smlouvě), čímž se jedná o formu zálohy. Tímto se chráníme před neseriózními jedinci, kteří nemají žádný jiný zájem, než uspokojit svou vlastní zvědavost a činnost nevykonávají. Pochopitelně žádná firma si nemůže dovolit bezplatně zasílat nákladné podklady a poskytovat své služby každému na vyžádání.

Registrační a objednávkový formulář

Jméno:
Příjmení:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Telefon:
Facebook:

Písemná garance

Garantujeme vrácení platby za registraci a startovní sadu společně s první výplatou anebo v případě vypršení platnosti nabídky a tím nevyřízení registrace (např. z důvodu obsazení).

Pravidla k registraci

1. Tučně vyznačená pole jsou povinná.

2. Zadejte pravdivé údaje a platný e-mail.

3. Potvrďte souhlas s podmínkami, svou plnoletost a zpracování osobních údajů.

4. Po odeslání fomuláře zkontrolujte svůj e-mail, kam vám budou doručeny údaje k platbě.

5. Uhraďte požadovanou částku pod přiděleným variabilním symbolem (VS) a poté bude vaše registrace vyřízena v co nejkratším termínu.

Copyright © 2024 Všechna práva vyhrazena
Doporučujeme: Nabídka práce, Práce na doma