Plnění obálek doma od 8,50 Kč za kus!

Kontaktní údaje

Korespondenční adresa pro písemné dotazy: TOVEL Profit, P. O. Box 1, Šumperk, 78701

Kontaktní e-mail: vydelek@obalky-vydelek.cz, obalky-vydelek.cz@email.cz

Kontaktní formulář

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se spolupráce s naší firmou prostřednictvím systému Plnění obálek, můžete využít tento formulář. Na všechny el. dotazy a připomínky odpovídáme zpravidla do 24 hodin.

Jméno a přijmení:
Váš e-mail:
Registrační číslo:
Text zprávy:
Anti-spam kontrola:

Jak postupovat, abyste mohli začít co nejdříve?

1. Zaregistrujte se!
Proveďte a dokončete registraci.
2. Poštou vám dorazí
materiály, instrukce a smlouva.
3. Podepište smlouvu
a ihned můžete začít pracovat!

— Ohlasy spolupracovníků —

Práci, kterou bych mohla vykonávat doma, jsem hledala už nějakou dobu a konečně jsem narazila na seriózní firmu, díky které si mohu přivydělávat několik tisíc korun. Po obdržení startovní zásilky a sady materiálů k plnění jsem začala pracovat. S firmou spolupracuji několik měsíců, a to bez jakýchkoliv potíží. Naplněné obálky odebírají a vydělané peníze vyplácí na můj účet v termínu. Nyní jsem se dokázala zařadit mezi nejaktivnější jedince a prémie v podobě mobilního telefonu mi skutečně dorazila. Děkuji za vše!
Johanka D., Lety u Dobřichovic

S firmou a systémem plnění obálek jsem nadmíru spokojen. Stanovené termíny a smluvní podmínky dodržují, odměny řádně vyplácí. Po registraci jsem obdržel všechny podklady, instrukce a smlouvu, jak bylo uvedeno, a mohl začít pracovat. Materiály k plnění dodávají podle aktuální poptávky a naplněné obálky odebírají. Veškerá další komunikace a spolupráce probíhá naprosto v pořádku. Jelikož patřím mezi aktivnější spolupracovníky, byla mně dokonce fixována vyšší odměna za každou naplněnou obálku.
Martin V., Hanušovice

Po registraci na webu a uhrazení platby jsem asi za týden obdržela zásilku, která obsahovala potřebné podklady, materiály a smluvní dokumenty, jak bylo deklarováno. Smlouvu jsem podepsala a začala pracovat. Na spolupráci a komunikaci si nemohu stěžovat, vše probíhalo dle domluvy a smluvního ujednání. Práci jsem se věnovala podle časových možností a výdělek v podobě několika tisíc byl pro mě dostačující. Peníze mi vždy včas dorazily na účet, což vypovídá o jejich solidnosti. Proto Děkuji!
Lucie T., Bzenec

Díky této firmě jsem našla skutečnou a fungující práci na doma. S firmou spolupracuji již delší dobu a pomoci systému plnění obálek jsem si přišla na nemalou částku. Materiály potřebné k vykonávání činnosti jsou pravidelně zaslány a naplněné obálky řádně odebírají. Komunikace a asistence probíhá bez problémů a vydělané peníze mi vždy včas vyplácí. Věcná prémie v podobě tabletu Sencor, který jsem nyní obdržela, byl krásný bonus navíc. Tato firma rozhodně patří mezi poctivější!
Jana H., Lhota pod Libčany

Z počátku jsem této nabídce moc nevěřila, i přesto jsem se zkusila zaregistrovat. Po několika dnech mně skutečně dorazila kompletní startovní sada. Po odeslání podepsané smlouvy mi firma obratem dodala další potřebné materiály a já mohla začít plně pracovat. S firmou jsem spokojená, spolupráce a komunikace je pohodová a rychlá, e-mailová podpora je kdykoliv k dispozici. Další materiály k plnění jsou zasílány na základě mé poptávky. Naplněné obálky odebírají a sjednané odměny proplácí v termínu.
Lucie Ch., Bruntál

Copyright © 2023 Všechna práva vyhrazena
Doporučujeme: Nabídka práce, Práce na doma