Plnění obálek doma od 8,50 Kč za kus!

Naše služby

Na českém trhu působíme od roku 2009, zabýváme se reklamní a marketingovou činností, direct marketingem (cílená propagace a distribuce, např. e-mailem či poštou) a zajišťujeme mediální zastoupení, tj. návrh, zpracování a výroba reklamy a její šíření různými sdělovacími prostředky. Dále provozujeme zprostředkovatelskou činnost v oblasti poskytování služeb a produktů, zprostředkování informací a inzerce se zaměřením na možnosti domácího výdělku pro zájemce ze všech regionů České republiky. Aktivním a spolehlivým jedincům nabízíme možnost pracovat doma přímo pro naši firmu.

Hledáme schopné zájemce starší 18 let, kteří se chtějí stát našimi nezávislými spolupracovníky, tím si rozšíříme vlastní síť domácích pracovníků, kteří budou prezentovat zadané partnerské nabídky a dodávat nám naplněné obálky za stanovenou odměnu, dle sjednaných podmínek.

Nabízíme možnost seriózní spolupráce a zajištění si příjmu navíc nenáročnou činností v obchodním systému Plnění obálek, který byl vytvořen za účelem širší podpory propagace a distribuce různých nabídek našich obchodních partnerů v oblasti výdělečných činností. K činnosti poskytujeme služby, všechny potřebné podklady, smlouvu o spolupráci, pracovní dokumenty, tiskové materiály a asistenci tak, aby každý mohl ihned začít pracovat. Vše je smluvně podloženo a garantováno.

Systém spolupráce

Nenabízíme žádný pracovněprávní vztah, nikdo se nestává zaměstnancem naší firmy. Jedná se o samostatně výdělečnou činnost vykonávanou formou vlastní práce na doma, spočívající v aktivní propagaci a prezentaci partnerských nabídek výdělečných činností, čímž si spolupracovník zajistí přísun ofrankovaných a nadepsaných obálek od potencionálních zájemců o propagované nabídky, a to jako zpětnou reakci na jeho prezentaci, jejíž forma závisí pouze na něm. Z vlastních zkušeností doporučujeme nejjednodušší a často i bezplatný způsob - inzerci na internetu, popř. v novinách. Tímto způsobem si spolupracovník může zajistit pravidelný a téměř pasivní přísun ofrankovaných a nadepsaných obálek, které si od zájemců vyžádá pro zasílání podrobných propagačních materiálů.

Spolupracovník následně získané obálky naplní podle pracovního postupu přiděleným množstvím materiálů a nezalepené je zašle naší firmě k proplacení. Tiskový materiál k plnění pravidelně dodáváme aktivním spolupracovníkům zdarma prostřednictvím České pošty a odběr naplněných obálek, jejich kontrolu a rozesílku zajišťuje přímo naše firma. Obálky se nyní plní 6-8 barevnými letáky velikosti A4 s aktuální nabídkou domácích výdělků partnerských firem, které na trhu působí mnoho let. Startovní paket obsahuje prvních 50 kusů propagačních letáků jednoho typu, jakmile nám spolupracovník dodá úvodní várku naplněných obálek, obratem mu bude přiděleno a zasláno větší množství obchodních a propagačních materiálů k plnění, dle potřeby, aktivity a aktuální poptávky na trhu po nabídkách daného charakteru.

Spolupracovník nevyhledává další zájemce o tento obchodní systém, není placen formou provize za přivedení nových členů, a proto se nejedná o nelegální systém zvaný letadlo. Předmětem prezentace je několik lukrativních nabídek výdělečných činností, které propagujeme a distribuujeme dle smluvních podmínek našich obchodních partnerů. Jde o nabídky s administrativním a manuálním zaměřením, práce na PC, roznos letáků a další. Spolupracovník nepožaduje po zájemcích žádnou finanční částku, zdarma nabízí zcela nezávazné materiály obsahující podrobné informace, pokyny, formuláře a kontaktní údaje k jednotlivým nabídkám.

Ofrankované obálky, nadepsané adresami příjemců, jsou využity pouze k jednorázovému rozeslání aktuální nabídky, se kterou jsou zájemci předem seznámeni v inzerátech, e-mailem apod. Adresy nejsou dále jakkoliv využity, evidovány či sdělovány další osobě.

Způsob odměňování

Platíme za každou dodanou a naplněnou obálku, odměny řádně vyplácíme jednou měsíčně podle smluvních podmínek na účet, popřípadě složenkou C. Spolupracovník není závislý na počtu následně uskutečněných objednávek z obchodních a propagačních materiálů, jelikož odměnu získá za každou dodanou a naplněnou obálku.

Odměňování je motivačního charakteru, tzn. čím více naplněných obálek za měsíc spolupracovník dodá, tím vyšší bude odměna za každou z nich - až 15,50 Kč za kus + vyplácíme náhradu za poštovné a balné v plné výši. Nemůžeme však garantovat pravidelný příjem, ani žádný výdělek, který závisí výhradně na aktivitě, iniciativě a úsilí každého spolupracovníka, jako při vykonávání každé jiné samostatné činnosti. Nejedná se o zaměstnanecký poměr, a proto nic nesrazíme z vydělaných peněz, je ale povinností každého spolupracovníka tyto příjmy uvádět ve svém daňovém přiznání.

Jak postupovat, abyste mohli začít co nejdříve?

1. Zaregistrujte se!
Proveďte a dokončete registraci.
2. Poštou vám dorazí
materiály, instrukce a smlouva.
3. Podepište smlouvu
a ihned můžete začít pracovat!

— Ohlasy spolupracovníků —

Práci, kterou bych mohla vykonávat doma, jsem hledala už nějakou dobu a konečně jsem narazila na seriózní firmu, díky které si mohu přivydělávat několik tisíc korun. Po obdržení startovní zásilky a sady materiálů k plnění jsem začala pracovat. S firmou spolupracuji několik měsíců, a to bez jakýchkoliv potíží. Naplněné obálky odebírají a vydělané peníze vyplácí na můj účet v termínu. Nyní jsem se dokázala zařadit mezi nejaktivnější jedince a prémie v podobě mobilního telefonu mi skutečně dorazila. Děkuji za vše!
Johanka D., Lety u Dobřichovic

S firmou a systémem plnění obálek jsem nadmíru spokojen. Stanovené termíny a smluvní podmínky dodržují, odměny řádně vyplácí. Po registraci jsem obdržel všechny podklady, instrukce a smlouvu, jak bylo uvedeno, a mohl začít pracovat. Materiály k plnění dodávají podle aktuální poptávky a naplněné obálky odebírají. Veškerá další komunikace a spolupráce probíhá naprosto v pořádku. Jelikož patřím mezi aktivnější spolupracovníky, byla mně dokonce fixována vyšší odměna za každou naplněnou obálku.
Martin V., Hanušovice

Po registraci na webu a uhrazení platby jsem asi za týden obdržela zásilku, která obsahovala potřebné podklady, materiály a smluvní dokumenty, jak bylo deklarováno. Smlouvu jsem podepsala a začala pracovat. Na spolupráci a komunikaci si nemohu stěžovat, vše probíhalo dle domluvy a smluvního ujednání. Práci jsem se věnovala podle časových možností a výdělek v podobě několika tisíc byl pro mě dostačující. Peníze mi vždy včas dorazily na účet, což vypovídá o jejich solidnosti. Proto Děkuji!
Lucie T., Bzenec

Díky této firmě jsem našla skutečnou a fungující práci na doma. S firmou spolupracuji již delší dobu a pomoci systému plnění obálek jsem si přišla na nemalou částku. Materiály potřebné k vykonávání činnosti jsou pravidelně zaslány a naplněné obálky řádně odebírají. Komunikace a asistence probíhá bez problémů a vydělané peníze mi vždy včas vyplácí. Věcná prémie v podobě tabletu Sencor, který jsem nyní obdržela, byl krásný bonus navíc. Tato firma rozhodně patří mezi poctivější!
Jana H., Lhota pod Libčany

Z počátku jsem této nabídce moc nevěřila, i přesto jsem se zkusila zaregistrovat. Po několika dnech mně skutečně dorazila kompletní startovní sada. Po odeslání podepsané smlouvy mi firma obratem dodala další potřebné materiály a já mohla začít plně pracovat. S firmou jsem spokojená, spolupráce a komunikace je pohodová a rychlá, e-mailová podpora je kdykoliv k dispozici. Další materiály k plnění jsou zasílány na základě mé poptávky. Naplněné obálky odebírají a sjednané odměny proplácí v termínu.
Lucie Ch., Bruntál

Copyright © 2023 Všechna práva vyhrazena
Doporučujeme: Nabídka práce, Práce na doma